Įvertinkite šią svetainę nerandu.lt kataloge
top of page

Privatumo politika

 Svetainė www.sporto-klubas.com gauna, renka ir saugo bet kokią informaciją, kurią įvedate mūsų svetainėje arba pateikiate mums bet kokiu kitu būdu. Be to, registruojame interneto protokolo (IP) adresą, kuriuo jūsų kompiuteris prijungtas prie interneto; prisijungimo vardą; el. pašto adresą; slaptažodį; informaciją apie kompiuterį ir ryšį bei pirkimo istoriją. Galime naudoti programinės įrangos įrankius, kuriais matuojame ir renkame sesijos informaciją, įskaitant puslapio atsako laiką, apsilankymo tam tikruose puslapiuose trukmę, informaciją apie puslapio sąveiką ir būdus, kuriais naudojamasi naršant. Taip pat renkame asmeninę informaciją (įskaitant vardą, el. pašto adresą, slaptažodį, pranešimus), komentarus, atsiliepimus, produktų apžvalgas, rekomendacijas ir asmeninį profilį.

Slapukai naudojami rinkti statistinei informacijai apie Svetainės lankomumą. Gauti duomenys naudojami tobulinant svetainę bei rengiant ataskaitas susijusias su lankomumu. Statistika renkama „Google Analytics“ įrankiu. Gauti rezultatai yra anoniminiai ir naudojami tik statistikai.Daugiau informacijos apie Google Analytics –https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt

 Kai mūsų svetainėje www.sporto-klubas.com atliekate sandorį, kaip proceso dalį renkame jūsų pateiktą asmeninę informaciją, pavyzdžiui, jūsų vardą, pavardę, adresą ir el. pašto adresą. Jūsų asmeninė informacija bus naudojama tik pirmiau nurodytais konkrečiais tikslais.

 Tokią neasmeninę ir asmeninę informaciją renkame šiais tikslais:

  • teikti ir valdyti Paslaugas;

  • kad galėtume savo Naudotojams teikti nuolatinę pagalbą klientams ir techninę pagalbą;

  • kad galėtume susisiekti su savo Lankytojais ir Naudotojais su bendraisiais ar asmeniniais su paslaugomis susijusiais pranešimais ir reklaminiais pranešimais;

  • kurti apibendrintus statistinius duomenis ir kitą apibendrintą ir (arba) išvestinę neasmeninę informaciją, kurią mes arba mūsų verslo partneriai gali naudoti atitinkamoms paslaugoms teikti ir tobulinti; 

  • laikytis visų taikomų įstatymų ir taisyklių.

 Mūsų puslapis www.sporto-klubas.com yra įsikūręs "Wix.com" platformoje. "Wix.com" mums suteikia internetinę platformą, kuri leidžia mums parduoti jums savo produktus ir paslaugas. Jūsų duomenys gali būti saugomi "Wix.com" duomenų saugykloje, duomenų bazėse ir bendrose "Wix.com" programose. Jūsų duomenys saugomi saugiuose serveriuose už ugniasienės.  

Visi "Wix.com" siūlomi ir mūsų internetinės parduotuvės naudojami tiesioginiai mokėjimų vartai atitinka PCI-DSS standartus, kuriuos administruoja PCI saugumo standartų taryba (PCI Security Standards Council), kuri yra tokių prekės ženklų kaip "Visa", "MasterCard", "American Express" ir "Discover" veikla. PCI-DSS reikalavimai padeda užtikrinti, kad mūsų parduotuvė ir jos paslaugų teikėjai saugiai tvarkytų kredito kortelių informaciją.

 Galime susisiekti su jumis, kad praneštume apie jūsų paskyrą, išspręstume su paskyra susijusias problemas, išspręstume ginčą, išieškotume mokesčius ar mokėtinas sumas, apklausose ar klausimynuose išklausytume jūsų nuomonę, siųstume naujienas apie mūsų įmonę arba kitaip būtini susisiekti su jumis, kad užtikrintume mūsų Naudotojo sutarties, taikomų nacionalinių įstatymų ir bet kokios sutarties, kurią galime sudaryti su jumis, vykdymą. Šiais tikslais su jumis galime susisiekti el. paštu, telefonu, trumposiomis žinutėmis ir paštu.

 Jei nebenorite, kad toliau tvarkytume jūsų duomenis, susisiekite su mumis el. paštu vaida@sporto-klubas.com arba atsiųskite mums laišką adresu: Mosėdžio g. 44-2, Kaunas, LT-48185.

 Pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šią privatumo politiką, todėl dažnai ją peržiūrėkite. Pakeitimai ir paaiškinimai įsigalioja iš karto po jų paskelbimo svetainėje. Jei atliksime esminių šios politikos pakeitimų, čia jums pranešime apie jos atnaujinimą, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis, jei tokių yra, ją naudojame ir (arba) atskleidžiame. 

Jei norite: susipažinti, ištaisyti, pakeisti ar ištrinti bet kokią mūsų turimą asmeninę informaciją apie jus, kviečiame susisiekti su mumis el. paštu vaida@sporto-klubas.com arba atsiųskite mums laišką adresu: Mosėdžio g. 44-2, Kaunas, LT-48185.

bottom of page