Įvertinkite šią svetainę nerandu.lt kataloge
top of page

Bėgimas: pradedantiesiems, kurie niekada nebėgiojo.

Atnaujinta: 2023-06-06

Moterims. Patarimai ir rekomendacijos, kaip pradėti, apranga, avalynė, mityba ir kiti svarbūs dalykai. Kaip nepervargti, kaip nepakenkti savo kūnui ir psichikai. Kaip save motyvuoti. Pratimų technikos, metodai, programos. Netreniruoju profesionalių sportininkų tarptautinėms varžyboms, tačiau puikiai padėsiu kiekvienam žmogui, kuris nori bėgioti ir taip stiprinti savo kūną bei psichiką visą gyvenimą. Paruošiu žmones tapti stipriais, sveikais, pozityviai nusiteikusiais ir čempionais ne varžantis su kitais, o iš naujo atrandant savo jėgas ir pasitikėjimą savimi! Visos mano programos ir metodai buvo sukurti per ilgas ir kantrias treniruotes: Bėgimas saulėtekiu, Bėgimas su draugais, 10 mylių bėgimas, Bėgimas atsipalaidavimui, Bėgimas, padedantis įveikti sudėtingas stresines situacijas ir rasti optimalius sprendimus, Bėgimas kūno formavimui, Bėgimas kojoms ir keliams stiprinti, Jėgos treniruotės ir daug kitų. Taip pat studijos, savęs tobulinimas per kursus ir knygas. Didelę įtaką teigiamiems mano asmenybės pokyčiams turėjo knyga "Magija". Žinias ir patirtį stiprinau skaitydamas knygas apie žymių žmonių, pavyzdžiui, charizmatiškojo inteligento Arnoldo Švarcnegerio, kuris yra sėkmingiausias kultūristas sporto istorijoje, sporto praktikos patirtį. Bėgimo almanachą, kurį rekomenduojama perskaityti visiems, besidomintiems bėgimu: The complete book of running. Džeimsas F.


Fixx. Tamara Hill Norton, populiaraus Jungtinės Karalystės moteriškų sportinių drabužių milžino "sweaty Betty" įkūrėja, pateikia teisingus gyvenimo būdo patarimus kūno ir proto sveikatai. Ir daugybė kitų knygų, tapusių sporto pasaulio klasika. Tikrai žinau, kaip padėti jums žengti TĄ pirmąjį žingsnį, t. y. apsiauti sportbačius ir išplaukti į nepakartojamai šaunų hipišką gyvenimą.

Norėdamas toliau tobulinti savo bėgimą ir patirti maksimalią jo naudą kūnui, lygiai prieš 1 metus atradau kettlebell sportą ir fitnesą. Šis sportas mane taip sudomino ir įkvėpė, kad išvykau į Rusiją mokytis šio sporto subtilybių ir technikos pas garsią trenerę Svetlaną, daugkartinę įvairių pasaulio šalių čempionę. Esu sertifikuota kettlebell trenerė, todėl labai džiaugiuosi galėdama pasidalyti ir išmokyti jus, kaip labai efektyviai treniruoti savo kūną moterims, kuris suteikia energijos, įtraukia, motyvuoja ir suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi!

Nieko nelaukite ir nešvaistykite laiko veltui. Susisiekite su manimi ir kartu pradėsime kelionę į neįtikėtiną Jūsų kūno ir proto transformaciją bei Jūsų sėkmę visose gyvenimo srityse.

Trys, du, vienas - pradedame!


15 peržiūrų0 komentarų

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page