Įvertinkite šią svetainę nerandu.lt kataloge
top of page

Baltymų kokteilis su cukinija

Atnaujinta: 2023-06-06

Baltymai padeda palaikyti teisingą kūno svorį arba jei reikia padeda numesti papildomus susikaupusius kilogramus. Pasak Medical News Today (2018), žmonės vartodami daug baltymų turintį maistą jaučiasi ilgiau ir labiau sotūs, todėl suvalgo mažesnes porcijas maisto bei mažiau papildomai užkandžiauja. Nepersivalgydami išlaiko teisingą savo kūno svorį arba jei yra viršsvoris, numeta nereikalingus papildomus kilogramus.Baltyminiai kokteiliai gali padėti atsikratyti pilvo riebalų. Health line (2022), pateikia pavyzdinį įrodymą apie atliktą 12 savaičių tyrimą, kuriame dalyvavo normalaus svorio moterys, tačiau turinčios aukštą procentą kūno riebalų. Joms buvo pritaikyta daug baltymų turinti dieta. Visos šios moterys numetė apie 1,4kg kūno riebalų ir sulieknėjo apie 2,2cm juosmens srityje.

Taip pat baltymai padeda greičiau atsistatyti raumenims ir visam organizmui po intensyvaus sportavimo. Daugelio atliktų tyrimu teigimu vartojant baltyminius papildus po intensyvaus sportavimo, pagreitėja raumenų atsistatymo procesas ir raumenų skausmas praeina greičiau. Baltymų miltelius aš rekomenduočiau vartoti kada skubame bei dėl patogumo kaip pavyzdžiui pasiimti baltyminį kokteilį su savimi į sporto salę.

O namuose būtinai įtraukti į savo valgiarštį daug baltymų turinčius maisto produktus tokius kaip: liesas graikiškas jogurtas riešutai ir sėklos tofu sūris liesa varškė avižos vištienos krūtinėlė balta žuvis Siūlau pasigaminti nesudėtingą, lengvos kreminės tekstūros baltyminį kokteilį su cukinijomis. Jums reikės: Nedidelės cukinijos Stiklinės avižų gėrimo 1 dozės(saukštelio) baltymų miltelių Sauja šviežių aviečių ar kitokių mėgstamų uogų 1 šaukštas žemės riešutų kremo Visus ingredientus sudedame i blenderį ir išplakame.

Skanaus!
Šaltiniai:

38 peržiūros0 komentarų

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page